Politechnika Łódzka

Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych
                          i Optoelektronicznych

Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Apple

Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych podpisała umowę z firmą Apple dotyczacą utworzenia na Politechnice Łódzkiej Aurotyzowanego Ośrodka Szkoleniowego i Certyfikacyjnego.
Szkolenia prowadzimy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Wykładowcami Ośrodka są Certyfikowani Trenerzy Apple, którzy stale doskonalą swoje umiejętności. Stale podnoszą swoje kwalifikacje - uzyskują certyfikaty pozwalające na prowadzenie kolejnych autoryzowanych szkoleń.
W aktualnej ofercie posiadamy szkolenia z zakresu: systemu MacOS X i MacOS X Server.
Zajęcia te są prowadzone dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, kierunku Elektronika i Telekomunikacja w ramach bloku obieralnego "Mobilne Technologie Apple". Szkolenia prowadzone są według szczegółowych wytycznych Apple, co daje pewność co do jakości prowadzonych zajęć. Każdy uczestnik, po zakończeniu kursu, może przystąpić do certyfikacyjnego egzaminu.
Uzyskanie Certyfikatu Apple potwierdza zdobytą wiedzę na najwyższym poziomie. Posiadanie takich certyfikatów niejednokrotnie pomaga w zdobyciu atrakcyjnej pracy.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela dr inż. Jacek PODGÓRSKI (budynek B9, pok.111).

copyright (c) 2009